Ödeme & Güvenlik

Molton Brown Türkiye ve Ziyaretçiler Arasındaki Bilgi/Haberleşme Güvenliği
 
Molton Brown Türkiye sipariş bölümlerinde site ile ziyaretçi arasındaki olan tüm haberleşmeler 128 bit SSL güvenlik standartında gerçekleşmektedir.
 
Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara ulaştığınızda internet tarayıcınızın sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır. Sitemizde bu koruma tekniği uluslararası güvenlik firması Rapid SSL tarafından sağlanmaktadır.
 
Molton Brown Türkiye ve Banka Arasındaki Haberleşme Güvenliği
 
Verified by Visa ve MasterCard SecureCode logoları bulunan sanal işyerlerinden yapılan online alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır.
 
Molton Brown Türkiye'de bu güvence ile sizlere hizmetini sunar.
 
Kredi kartı bilgilerinin www.mbturkey.com'dan bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, banka'nın sunduğu maksimum kalitede güvenlik ile gerçekleşmektedir.
 
Sözkonusu güvenliğin çok sayıda bileşenin yanında, CVV2/CVC2 kodu da çalıntı kart veya kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak www.mbturkey.com'da kullanılmaktadır.
 
www.mbturkey.com Site Bünyesindeki Veri Güvenliği
 
İnternet Sitelerinde Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis eden banka haricinde hiçbir kişi, kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşamamaktadır.
 
www.mbturkey.com 'da bulunan Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri kesinlikle hiçbir suretle e-posta veya benzeri yöntemlerle bankaya aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine tarafımızdan dahi erişilmesi kesinlikle mümkün değildir.
 
UNUTMAYINIZ, www.mbturkey.com hiçbir şekilde (Online olarak, e-postayla,telefonla veya diğer herhangi bir vasıta ile) tarafınızdan kart bilgilerinizi,şifrenizi, -Gizlilik sözleşmesinde belirtilen bilgiler haricinde- kişisel bilgilerinizi talep etmemektedir.Bu tür bilgileri isteyen e-postalara ve sitelere yanıt vermemeniz gerekmektedir.


BANKA HESAP NUMARALARIMIZ

İSİM: CERRAHGIL DENIZCILIK NAK. VE TIC. A.S.
BANKA: YAPI KREDI BANKASI
ŞUBE: RUMELİ CADDESI ŞUBESİ
HESAP NO: 75922
IBAN: TR34 0006 7010 0000 0000 0759 22
İSİM: CERRAHGIL DENIZCILIK NAK. VE TIC. A.S.
BANKA: GARANTI BANKASI
ŞUBE: MECİDİYEKÖY TİCARİ ŞUBESİ
HESAP NO: 6295835
IBAN: TR15 0006 2000 1190 0006 2958 35
ÜCRETSİZ HEDİYE PAKETİ
ÜCRETSİZ TESLİMAT
İSTANBUL İÇİ HIZLI TESLİMAT