Hakkında

Molton Brown Dünyası'na Hoşgeldiniz

Molton Brown markası 1973 yılında İngiltere’de kuaförlük yapan ve müşterileri için doğal saç bakım ürünlerini bulmakta zorluk çeken karı-koca tarafından yaratılmıştır.

Molton Brown, ismini ilk akla geldiği gibi kurucularının isimlerinden değil kuruluşunda içerisinde bulunduğu Güney Molton Sokağı ve kuaför dükkanının altında bulunan ve kurucularının çok sevdiği Browns Fashion Boutique'den almaktadır.

1980 yılında ilk perakende satış mağazasını açmıştır. 1990 yılında şu anda Mandarin Oriental adı ile bilinen Hyde Park Corner Hotel'de ilk otel konfor programını başlatmıştır. Bugün bilinen büyük otel zincirlerinin bir çoğunda ürünlerimiz konforunuz için yer almaktadır.

2002 yılında Amerika'da ilk perakande mağazası açılırken dünya'da hayvanlar üzerinde deney yapmamayı ilke edinmiş bir marka olarak ön plana çıkmıştır ve bu konuda bilinç oluşturan ilk markalardan biri olmuştur.

Kurulduğu günden itibaren dünya’nın değerli ve nadir bulunan içeriklerini, yıllara dayanan ustalık ile özenle harmanlayarak, müşterileri ve dünya çapında en iyi hizmet anlayışını benimsemiş oteller için benzersiz deneyimler sunan ürünlere dönüştürüyor.

Banyo ve duş şampuanlarından, vücut losyonlarına, el sabun ve kremlerinden özel parfüm ve deodorantlara, özel mumlardan dekoratif objelere kadar uzanan birçok Molton Brown, ürünü tüm dünyada teknelerden uçaklara, SPA’lardan rezidanslara kadar birçok yaşam alanında keyifle ve güvenle tercih ediliyor.

Dünyanın birçok noktasında Selfridges ve Harrods gibi ünlü mağaza zincirlerinin yanı sıra, lüks otel ve SPA’larda da karşımıza çıkan Molton Brown, Türkiye’de Vakkorama, Harvey Nichols, Beymen Home mağazalarında ve www.mbturkey.com web sitesi aracılığı ile satışa sunuluyor.

ÜCRETSİZ HEDİYE PAKETİ
ÜCRETSİZ TESLİMAT
İSTANBUL İÇİ HIZLI TESLİMAT